Продава се Четиристаен апартамент в Велинград – 250 кв.м за 920 €/кв.м

  • 230,000€
  • 920€/m²
Област Пазарджик, гр. Велинград
Продава се Четиристаен апартамент в Велинград - 250 кв.м за 920 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Четиристаен апартамент в Велинград - 250 кв.м за 920 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Четиристаен апартамент в Велинград - 250 кв.м за 920 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Четиристаен апартамент в Велинград - 250 кв.м за 920 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Четиристаен апартамент в Велинград - 250 кв.м за 920 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Четиристаен апартамент в Велинград - 250 кв.м за 920 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Четиристаен апартамент в Велинград - 250 кв.м за 920 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Четиристаен апартамент в Велинград - 250 кв.м за 920 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Четиристаен апартамент в Велинград - 250 кв.м за 920 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 250
  • sqm
  • 2013
  • Building Year
For sale Agency
Област Пазарджик, гр. Велинград
  • 230,000€
  • 920€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 250
  • sqm
  • 2013
  • Building Year

Description

Предлагаме луксозен, напълно обзаведен и оборудван, четиристаен апартамент в широк център на Велинград. Намира се близо до гора, парк, автобусни спирки и още. В близост са няколко СПА хотела и ресторанта. Паркирането около сградата е свободно. Апартаментът се състои от входно стълбище, коридор, три големи спални, две бани с тоалетни, светъл и просторен хол с трапезарна част и кухненски бокс, тераса с красива гледка към планината и мокро помещение. Отоплява се с климатици и парно. За допълнителна информация и огледи може да се свържете с нас на телефон +35************87.

Обява № 189

Разполагаме с разнообразие от имоти, отговарящи на вашите изисквания и предпочитания. Осигуряваме консултантски, посреднически, юридически, застрахователни и счетоводни услуги за нашите клиенти. Съдействаме за финансиране на сделки чрез банкови кредити. За повече информация, посетете ни на място, град Велинград, ул. Лиляна Димитрова №3, етаж 3, или се обадете на телефон +35************87.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 230,000€
  • Size: 250 кв.м
  • Rooms: 4
  • Building Year: 2013
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 4
  • Heating: Газ
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Велинград
  • Region Област Пазарджик