Продава се Двустаен апартамент в Асеновград – 70 кв.м за 1312 €/кв.м

  • 91,800€
  • 1,311€/m²
Област Пловдив, гр. Асеновград
  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Асеновград
  • 91,800€
  • 1,311€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

Благоев имот груп Асеновград продава в Асеновград апартамент,в центъра на Асеновград.Апартамента е ЕПК ,двустаен,но може да се преустрои в тристаен.Старо строителство,90000евро,с парково място.Агенцията разполага с банков посредник към ДСК ,за отпускане на кредит при нужда.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 91,800€
  • Size: 70 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: ЕПК
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Асеновград
  • Region Област Пловдив