Продава се Двустаен апартамент в Благоевград, Еленово 1 – 63 кв.м за 1064 €/кв.м

  • 67,000€
  • 1,063€/m²
Област Благоевград, гр. Благоевград, Еленово 1
Продава се Двустаен апартамент в Благоевград, Еленово 1 - 63 кв.м за 1064 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Благоевград, гр. Благоевград, Еленово 1
  • 67,000€
  • 1,063€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Представяме Ви функционален двустаен апартамент в саниран панелен блок с поддържани общи части в квартал Еленово.

Жилището се състои от: коридор, хол, кухня, спалня, баня със санитарен възел и тераса.

Апартаментът се намира в тих и спокоен район, с бърз достъп до магазини, училища, детски градини и спирки на градски транспорт. Обява с реф. № 42609

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 67,000€
  • Size: 63 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 7
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Благоевград
  • Region Област Благоевград
  • Квартал Еленово 1