Продава се Двустаен апартамент в Благоевград, Идеален център – 68 кв.м за 1300 €/кв.м

  • 88,400€
  • 1,300€/m²
Област Благоевград, гр. Благоевград, Идеален център
  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 1970
  • Building Year
For sale Private
Област Благоевград, гр. Благоевград, Идеален център
  • 88,400€
  • 1,300€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 1970
  • Building Year

Description

Апартамент на 4 ет . 70кв.м в блок тухла гр.Благоевград бул.”Св.св.Кирил и Методий” 25 / при цветарките/.

Непоследен етаж с работещ асансьор състоящ се от кухня , хол , спалня и WCбаня .Среден апартамент с две големи тераси – едната е към булеварда [Запад ] а другата е от към вътрешната страна [Изток] слънчева.

Г-образен коридор с вградени гърдероби, пода е естествен паркет .

Апартамента е за ремонт. Има и мазе 10кв.м

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 88,400€
  • Size: 68 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1970
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5