Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Център – 68 кв.м за 1672 €/кв.м

  • 113,644€
  • 1,671€/m²
Област Бургас, гр. Бургас, Център
  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Бургас, Център
  • 113,644€
  • 1,671€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Търсите ли ново жилище?

Агенция за недвижими имоти ” Титан Пропъртис” предлага за продажба, Двустаен апартамент в сърцето на град Бургас.

Жилищната сграда, която предлагаме е със смесено предназначение, състои се от 42 имота (апартаменти и ателиета) , от които:

-23 двустайни жилища

-15 тристайни

-4 четиристайни,

Разположена е на тиха, еднопосочна улица в спокоен жилищен район, в централната част на град Бургас. В непосредствена близост се намират училища, множество магазини, заведения, банки, спирки на градския транспорт и др.

С оглед на удобната локация, апартаментите в сградата са идеални, както за самостоятелно ползване, така и за отдаване под наем.

Плажът се намира само на 1 км от сградата!

Налични са паркоместа на територията на сградата.

Строителството е качествено, по съвременни стандарти:

-монолитна стоманобетонна конструкция;

-външна и вътрешна тухлена зидария с топло- и шумоизолация между отделните помещения;

-хидроизолация в основите на сградата;

-хидравличен асансьор;

-стълбищната клетка и асансьорите са отделени посредством димоизолиращи врати на всички нива;

-общи части – подови настилки от гранитогрес, стени – шпакловка, латексова боя;

-петкамерна дограма, двоен стъклопакет.

Предлаганият от нас имот е ситуиран на 4ти жилищен етаж и разполага с 68.46 кв.м разгърнати в следното практично разпределение:

-входно антре

-дневна с кухненски бокс,