Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Изгрев – 63 кв.м за 1239 €/кв.м

  • 78,000€
  • 1,238€/m²
Област Бургас, гр. Бургас, Изгрев
Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Изгрев - 63 кв.м за 1239 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Бургас, Изгрев
  • 78,000€
  • 1,238€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание две 5-етажни сгради в гр. Бургас, кв. Сарафово.

Новият жилищен комплекс се намира само на 150 метра от морския бряг.

Всяка сграда се състои от 30 апартамента с различни разпределения, включително студия, едностайни и тристайни апартаменти, както и няколко мезонета.

Двете сгради към момента са с АКТ 15 с монтирани прозорци, врати, стени за боядисване.

Първата сграда очаква АКТ 16 през ноември 2024г.

Комплекса разполага с асансьор и подземен паркинг, външен паркинг.

В двора са обособени зони за отдих и басейн, офис площи.

Предлаганият от нас имот е Двустаен апартамент ситуиран на 1-ви жилищен етаж и разполага с обща площ от 63,21 кв.м. разгъната в следното функционално разпределение: входно антре, хол с кухня, спалня, баня с тоалетна, тераса с излаз от двете стаи.

Апартаментите се предлагат в степен на завършеност по БДС, което Ви дава възможност да реализирате своите дизайнерски идеи.

Таксата поддръжка е 12€ на кв.м.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: с898а7539

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 78,000€
  • Size: 63 кв.м