Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков – 125 кв.м за 896 €/кв.м

  • 112,000€
  • 896€/m²
Област Бургас, гр. Бургас, Славейков
Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков - 125 кв.м за 896 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков - 125 кв.м за 896 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков - 125 кв.м за 896 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков - 125 кв.м за 896 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков - 125 кв.м за 896 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков - 125 кв.м за 896 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 125
  • sqm
  • 2022
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Бургас, Славейков
  • 112,000€
  • 896€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 125
  • sqm
  • 2022
  • Building Year

Description

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи Двустаен апартамент/ с възможност за преустройство в Тристаен/, ситуиран в новопостроена жилищна сграда, находяща се в ж.к Славейков.

Намира се в напосредсвена близост до Спортен център, парк, магазин Лидъл, кафетена, заведения, автобусни спирки и др.

Апартаментът е ситуиран на 5ти етаж с жилищна площ от 125 кв.м., разгърната в следното практично разпределение: коридор, дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, просторна тераса от 40кв.м.

Имотът се продава в степен на завършеност ” на тапа”: стени и тавани – шпакловани, подово покритие – замазка, ПВЦ дограма, блиндирани входни врати, ВиК положени тръби до тапа. Монтирани ел. ключове и ел. контакти, както и пълно окабеляване, телефонна звънчева видео-домофонна кабелна и цифрова телевизия и интернет.

Към имота има прилежащо складово помещение.

Сградата е с Акт 16!

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер:2077766

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 112,000€
  • Size: 125 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2022
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick