Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков – 54 кв.м за 2186 €/кв.м

  • 118,000€
  • 2,185€/m²
Област Бургас, гр. Бургас, Славейков
Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков - 54 кв.м за 2186 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков - 54 кв.м за 2186 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков - 54 кв.м за 2186 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков - 54 кв.м за 2186 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков - 54 кв.м за 2186 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Бургас, Славейков
  • 118,000€
  • 2,185€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

Имоти Премиер Ви представя стилен двустаен апартамент с отлична локация в ж.к. Славейков, гр. Бургас

Имаме удоволствието да ви представим този отличен имот – 2-стаен апартамент с обща площ 54 кв.м., построен през 1990 г., разположен в един от най-предпочитаните и развиващи се квартали на Бургас – Славейков. Цена: 118 000 €

Състои се от:

• Светла всекидневна с кухненски бокс и място за хранене

• Просторна спалня

• Баня с тоалетна

.Кухня

• Балкон с приятна градска гледка

• Изба/мазе за допълнително съхранение

• Асансьор в сградата за удобство и достъпност

• Сградата е Санирана

Строителство тип ЕПК е едно от най-надеждното и сигурно при земетресение и други бедствия

Квартал Славейков е динамична и отлично уредена зона с множество зелени площи, парк, училища, детски градини и спортни съоръжения.

В непосредствена близост е до ВХТИ Бургас, Мол Плаза, Метро, детска градина и училище

Перфектен избор за двойка или младо семейство, което търси комфорт, функционалност и сигурна инвестиция.

Не просто апартамент, а дом с характер и потенциал в търсен район на Бургас.

За допълнителна информация и огледи свържете се мен и цитирайте кода на обявата:371870

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 118,000€
  • Size: 54 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: ЕПК