Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков – 65 кв.м за 1993 €/кв.м

  • 129,500€
  • 1,992€/m²
Област Бургас, гр. Бургас, Славейков
Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков - 65 кв.м за 1993 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Славейков - 65 кв.м за 1993 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 1970
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Бургас, Славейков
  • 129,500€
  • 1,992€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 1970
  • Building Year

Description

Компания Х представя на Вашето внимание двустаен апартамент в Славейков.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Славейков е перспективен район за живеене и инвестиции, предлагащ добра инфраструктура и възможности за развитие.

СТРОИТЕЛСТВО: Апартаментът е разположен на шести етаж, панел.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Жилището разполага с площ 65кв.м., състои се от хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса.

СЪСТОЯНИЕ: Имотът се предлага напълно обзаведен, готов за нанасяне или отдаване под наем, което го превръща в перфектната инвестиция!

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******83 и цитирайте кода към имота: 74868

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 129,500€
  • Size: 65 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1970
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел