Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане – 59 кв.м за 1916 €/кв.м

  • 113,000€
  • 1,915€/m²
Област Бургас, гр. Бургас, Възраждане
Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане - 59 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане - 59 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане - 59 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане - 59 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане - 59 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане - 59 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане - 59 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане - 59 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане - 59 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане - 59 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане - 59 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане - 59 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #15 Продава се Двустаен апартамент в Бургас, Възраждане - 59 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #16
  • Apartment
  • Property Type
  • 59
  • sqm
  • 2009
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Бургас, Възраждане
  • 113,000€
  • 1,915€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 59
  • sqm
  • 2009
  • Building Year

Description

Предлагаме за продажба двустаен апартамент в жилищна сграда без такса поддръжка в кв. Възраждане, гр. Бургас

Къщата се намира на пешеходно разстояние от центъра на града и от богата инфраструктура: магазини, учебни заведения, площад Тройката и Борисова градина са на 5 минути пеша.

Общата площ на апартамента е 59 кв.м., намира се на четвърти етаж и се състои от: входно антре, всекидневна с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня с душ и тераса с изглед към улицата. Жилището е оборудвано с мебели, електроуреди и е готово за нанасяне.

Цена – 113 000 евро.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 113,000€
  • Size: 59 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2009
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5