Продава се Двустаен апартамент в Габрово, Център – 69 кв.м за 1261 €/кв.м

  • 86,990€
  • 1,261€/m²
Област Габрово, гр. Габрово, Център
Продава се Двустаен апартамент в Габрово, Център - 69 кв.м за 1261 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Габрово, Център - 69 кв.м за 1261 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Габрово, Център - 69 кв.м за 1261 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Габрово, Център - 69 кв.м за 1261 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 69
  • sqm
  • 1970
  • Building Year
For sale Agency
Област Габрово, гр. Габрово, Център
  • 86,990€
  • 1,261€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 69
  • sqm
  • 1970
  • Building Year

Description

Разположен на изключително комуникативно място с непосредствена близост до всякакви институции, магазини, пазар, училище, парк. Общински паркинг пред входа на блока. Разполага с две тераси, като едната е с непосредствена гледка към пешеходната зона. Климатизиран. Има избено помещение маза около 5кв.м. Над апартамента има таванско помещение както и 13% идеални части от общите части на сградата. Възможност за бизнес с отдаване за нощувки. При сериозен интерес и директно плащане е възможна отстъпка от цената.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 86,990€
  • Size: 69 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1970
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 3