Продава се Двустаен апартамент в к.к. Елените – 75 кв.м за 534 €/кв.м

  • 40,035€
  • 533€/m²
Област Бургас, к.к. Елените
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Елените - 75 кв.м за 534 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Елените - 75 кв.м за 534 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Елените - 75 кв.м за 534 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Елените - 75 кв.м за 534 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Елените - 75 кв.м за 534 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Елените - 75 кв.м за 534 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Елените
  • 40,035€
  • 533€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Предлагаме за продажба много добре обзаведен двустаен апартамент, на първа линия в Елените! Районът предлага уникална комбинация от море и гора, чист въздух и отлична инфраструктура. Имотът е част от модерен затворен комплекс, разположен на красиво и уединено място на брега на красивия плаж Робинсън. Апартаментът се намира на партерен етаж. И се състои от: просторен хол с кухня, спалня, баня с тоалетна има директен изход към територията на комплекса. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано. Годишната такса поддръжка е 14,5 евро на кв.м. Комплексът предлага пълен комфорт и много съвременни удобства – ресторант, лоби бар, фитнес зала, открит басейн с детска част и пързалка, бар при басейна, детска площадка, масаж, сауна, салон за красота (фризьор, маникюр, педикюр), пране и гладене, собствен плаж, безплатен интернет и паркинг, както и платен паркинг, който се намира до комплекса.

Акт 16.I D:19264

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 40,035€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 1
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City к.к. Елените
  • Region Област Бургас