Продава се Двустаен апартамент в к.к. Пампорово – 66 кв.м за 1061 €/кв.м

  • 70,000€
  • 1,061€/m²
Област Смолян, к.к. Пампорово
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Пампорово - 66 кв.м за 1061 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Пампорово - 66 кв.м за 1061 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Пампорово - 66 кв.м за 1061 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Пампорово - 66 кв.м за 1061 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Пампорово - 66 кв.м за 1061 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Пампорово - 66 кв.м за 1061 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Пампорово - 66 кв.м за 1061 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Пампорово - 66 кв.м за 1061 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Пампорово - 66 кв.м за 1061 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Пампорово - 66 кв.м за 1061 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Пампорово - 66 кв.м за 1061 €/кв.м - Снимка #14
  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Смолян, к.к. Пампорово
  • 70,000€
  • 1,061€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Представяме ви за продажба на ваканционен имот в к.к. Пампорово. Апартаментът e модерно обзаведен и се намира в сграда “Дрийм Вю”, в непосредствена близост до Ски център “Студенец” и писта №7 .

Общата площ е 66,87 кв.м., разпределени в две стаи – спалня и дневна с кухненски бокс с място за хранене, една баня с тоалетна.

Основни предимства:

Напълно оборудвана кухня с микровълнова, пералня и хладилник.

Тераса с гледка към планината и комплекс. Отоплението е с електрически конвектори.

Отделни партиди за ток (битов) и вода.

Само на няколко стъпки от ски лифта Студенец. Въпреки комуникативната си локация, апартаментът е много тих.

Инвестиционен потенциал:

Гарантирана доходност, осигуряващ отлична възвръщаемост на инвестицията.

Имотът не само че е перфектен за лично ползване, но носи и печалба.

Комплекс “Дрийм Вю” е модерен, основно реновирана през 2024 година.

Това е перфектният избор за тези, които търсят уют, комфорт и отлична инвестиция в сърцето на зимния рай!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 70,000€
  • Size: 66 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: С преход
  • City к.к. Пампорово
  • Region Област Смолян