Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 100 кв.м за 880 €/кв.м

  • 88,000€
  • 880€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 100 кв.м за 880 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 100 кв.м за 880 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 100 кв.м за 880 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 100 кв.м за 880 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 2013
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 88,000€
  • 880€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 2013
  • Building Year

Description

Компания Х представя на Вашето внимание двустаен апартамент в к.к.Слънчев бряг!

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Ако търсите уютно място за почивка или инвестиция в най-динамичния курорт по българското черноморие, то този двустаен апартамент е точно за Вас! Намира се близо до пешеходна алея, разнообразие от магазини и ресторанти, атракции и всичко необходимо за едно незабравимо изживяване!

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Имотът разполага с площ от 100кв.м., разпределени във входно антре, санитарен възел, спалня, просторен хол с кухненски бокс, голяма тераса от 30кв.м.

СЪСТОЯНИЕ: Състоянието е отлично! Предлага се обзаведен, оборудван с всичко необходимо за едно домакинство! Намира се на последен етаж в добре поддържан комплекс, който разполага с два големи басейна, пекарна, детска площадка, детски басейн, целогодишно охраняем, рецепция, безплатни паркоместа, бар и ресторант в комлекса. Комплексът предлага и съдействие при отдаване под наем за сезона или за нощувки. Добре известен комплекс с висока оценка!

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******83 и цитирайте кода към имота: 79070