Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 122 кв.м за 763 €/кв.м

  • 93,000€
  • 762€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 122 кв.м за 763 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 122 кв.м за 763 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 122 кв.м за 763 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 122 кв.м за 763 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 122 кв.м за 763 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 122 кв.м за 763 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 122 кв.м за 763 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 122 кв.м за 763 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 122 кв.м за 763 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 122 кв.м за 763 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 122 кв.м за 763 €/кв.м - Снимка #14
  • Apartment
  • Property Type
  • 122
  • sqm
  • 2005
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 93,000€
  • 762€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 122
  • sqm
  • 2005
  • Building Year

Description

ID33544236За продажба се предлага:Тристаен апартамент в к-с Голдън ДриймсЦена: 93000 евроНаселено място: Слънчев БрягСтаи: 3Обща площ: 122 кв. м.На 3 етажТакса поддръжка: 976 на годинаЕтап на строителство: завършенПлащане:2000 евро депозит,100% при подписване на нотариален акт за собственост.Комплекс от затворен тип “Голдън Дриймс” се намира в централната част на курорта Слънчев Бряг. Комплексът разполага с басейн за възрастни с детска зона, целогодишна охрана, зона за отдих с шезлонги и чадъри, озеленена територия, детска площадка, рецепция, билярд, целогодишна поддръжка на общите части на сградата и територията. Достъпът до комплекса е разрешен само за собственици или гости. Районът на комплекса е добре развит. На приземните етажи на комплекса откъм улицата има магазини и офиси. На пешеходно разстояние има абсолютно всичко, което ще направи вашата почивка удобна. От другата страна на улицата има супермаркет, който работи целогодишно, а от другата страна на улицата има няколко аптеки, една от които също работи целогодишно. Плажът е само на 500 метра.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 93,000€
  • Size: 122 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2005
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Локално
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished