Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 40 кв.м за 1213 €/кв.м

  • 48,500€
  • 1,213€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 40 кв.м за 1213 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 40 кв.м за 1213 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 40 кв.м за 1213 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 40 кв.м за 1213 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 40 кв.м за 1213 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 40 кв.м за 1213 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 40 кв.м за 1213 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 40 кв.м за 1213 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 40 кв.м за 1213 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 40
  • sqm
  • 2008
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 48,500€
  • 1,213€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 40
  • sqm
  • 2008
  • Building Year

Description

Продава се напълно обзаведен 2-стаен апартамент в целогодишен комплекс Съни Дей 3, КК Слънчев Бряг.

Апартаментът е с площ 40 кв.м., намира се на 2-ри етаж и се състои от:

– кухня с дневна;

– спалня;

– баня/WC;

– 2 малки балкона.

Предлага се напълно обзаведен, готов за живеене или отдаване под наем.

Акт 16, битов ток с отделна партида.

На територията на комплекса са разположени:

– басейн с детска част;

– снек-бар;

– детска площадка;

– охрана;

– рецепция;

– паркинг (срещу допълнително заплащане).

Такса поддръжка – 580 Евро.

Съни Дей 3 е целогодишен комплекс, с удобно местоположение. На пешеходно разстояние са целогодишните супермаркети Младост и Т Маркет, аптека, куриерски офис, заведения за хранене, автогара и т.н.

Разстояние до плажа – около 900 м.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 48,500€
  • Size: 40 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2008
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: С преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас