Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 44 кв.м за 1182 €/кв.м

  • 52,000€
  • 1,182€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 44 кв.м за 1182 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 44 кв.м за 1182 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 44 кв.м за 1182 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 44 кв.м за 1182 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 44
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 52,000€
  • 1,182€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 44
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Продава се уютен апартамент с отделна спалня на Слънчев Бряг. #2016

Локация: само на 500 м от морето.

Площ: 44 м²

Етаж: 2 от 5

Такса поддръжка: 10€/м²

Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо. Вие само трябва да се насладите на комфорта!

Развлечения и удобства наблизо: басейн, магазини, кафенета, паркинг и детски площадки — тук има всичко за комфортен живот.

Акт 16.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 52,000€
  • Size: 44 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: С преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас