Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 49 кв.м за 1531 €/кв.м

  • 74,998€
  • 1,531€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 49 кв.м за 1531 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 49 кв.м за 1531 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 49 кв.м за 1531 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 49 кв.м за 1531 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 49 кв.м за 1531 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 49 кв.м за 1531 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 49
  • sqm
  • 2020
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 74,998€
  • 1,531€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 49
  • sqm
  • 2020
  • Building Year

Description

ID 4311 Агенция за недвижими имоти “Вотчина” има удоволствието да ви предложи чудесен двустаен апартамент в комплекс на курорта Слънчев бряг. Апартаментът се намира на петия етаж и е с обща площ от 49 кв.м.

Жилището е функционално разпределено и включва:

Просторна всекидневна с кухненска част и трапезария

Светла спалня

Баня с тоалетна

Тераса, от която се открива гледка към парка и съседния комплекс

Апартаментът е завършен “до ключ” с готова баня с тоалетна и има възможност за меблиране по ваш вкус.

Комплексът предлага множество удобства за своите жители:

Басейн за възрастни с детска зона: Идеално място за освежаващи моменти през летните дни.

Озеленени площи и парк: За разходки и отдих сред природата.

Детска площадка: Място за игра и забавления на най-малките.

Фитнес на открито: За поддържане на добра физическа форма.

Спортни площадки: Възможност за разнообразни спортни активности.

Ресторант и кафене: За да се насладите на вкусни ястия и напитки без да напускате комплекса.

СПА център: Място за релаксация и различни спа процедури.

Минимаркет: За вашето удобство при пазаруване на ежедневни нужди.

Целогодишна охрана и видеонаблюдение: Осигуряващи безопасността и спокойствието на жителите.

Паркинг: Удобен паркинг за жителите и техните гости.

Контрол на достъпа: За допълнителна сигурност и спокойствие.

Нашият екип от професионалисти винаги е готов да ви съдейства при покупко-продажба на недвижим имот. Ние предоставяме пълна юридическа консултация и проверка на имота, съпровождаме клиентите от началото на процеса до финализиране на сделката и след това.