Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 50 кв.м за 1700 €/кв.м

  • 85,000€
  • 1,700€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 50 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 50 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 50 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 50 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 50
  • sqm
  • 2016
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 85,000€
  • 1,700€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 50
  • sqm
  • 2016
  • Building Year

Description

Предлагаме за продажба просторен апартамент с една спалня в луксозен комплекс в Слънчев бряг.

Разстояние до плажа – 700 метра.

На територията на комплекса се предоставят следните удобства като услуги:

басейн; детска площадка; паркинг; 24-часова охрана.

Разпределението включва: просторна всекидневна с кухня и трапезария, спалня, баня с душ, както и балкон с изглед към добре поддържаната територия на комплекса и басейна.

Апартаментът е напълно оборудван с изискани мебели, уреди и е готов за комфортно живеене!

Акт 16

Агенция за недвижими имоти Kristal Property

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 85,000€
  • Size: 50 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2016
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 7
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас