Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 51 кв.м за 1236 €/кв.м

  • 63,000€
  • 1,235€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 51 кв.м за 1236 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 51 кв.м за 1236 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 51 кв.м за 1236 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 51 кв.м за 1236 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 51
  • sqm
  • 2012
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 63,000€
  • 1,235€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 51
  • sqm
  • 2012
  • Building Year

Description

Предлагаме уютен двустаен апартамент на партерен етаж в комплекс Rose Village, разположен в южната част на курортен комплекс Слънчев Бряг, на пешеходно разстояние от магазини, зеленчуков пазар и цялата необходима инфраструктура. Комплексът е изграден върху затворена територия Акт 16. На разположение на собствениците и гостите са разнообразни удобства: Два басейна – голям (250 кв.м.) с детска зона и по-малък (100 кв.м.) с джакузи Бар край басейна Детска площадка Ресторант Охраняема територия, поддържани алеи за разходка.

ID на имот: 29294

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 63,000€
  • Size: 51 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2012
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас