Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 57 кв.м за 1141 €/кв.м

  • 65,000€
  • 1,140€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 57 кв.м за 1141 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 57 кв.м за 1141 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 57 кв.м за 1141 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 57 кв.м за 1141 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 57 кв.м за 1141 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 57 кв.м за 1141 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 57 кв.м за 1141 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 57 кв.м за 1141 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 57
  • sqm
  • 2012
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 65,000€
  • 1,140€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 57
  • sqm
  • 2012
  • Building Year

Description

Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент в комплекс „Несебър Форт“. Комплексът е в непосредствена близост до „Action“ Аквапарк и големия супермаркет „ММ“. Апартаментът се намира на трети жилищен етаж и е с квадратура 57 кв.м. Разпределение: дневна с кухненски бокс и кът за хранене, зона за отдих, спалня, коридор, баня с душ кабина и тоалетна, просторна тераса. Апартаментът се продава обзаведен и оборудван. Комплексът предлага комфорт, уют и удобство басейн с детска секция и водни пързалки, детски площадки, два ресторанта, фитнес и сауна, магазин, бюро за обмяна на валута, изключително добре поддържана и красиво озеленена градина, целогодишна охрана и поддръжка. Комплексът е с много локация, в близост до автобусна спирка, разнообразни магазини и заведения за хранене и развлечения. Акт 16, Разрешение за ползване и битов ток. Апартаментът е изключително подходящ за живеене и отдаване под наем целогодишно

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 65,000€
  • Size: 57 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2012
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас
  • Country Bulgaria

0 Review

Sort by:
Leave a Review