Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 60 кв.м за 1123 €/кв.м

  • 67,340€
  • 1,122€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 60 кв.м за 1123 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 60 кв.м за 1123 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 60 кв.м за 1123 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 60 кв.м за 1123 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 67,340€
  • 1,122€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти “Титан Пропъртис” предлага за продажба, Двустаен апартамент в к.к Слънчев Бряг.

Намира се в комплекс разположен на 10 минути от центъра и от плажа, в близост до Автогарата и супермаркет “Младост”.

Комплекса разполага с басейн,паркинг,охрана и кафене.

Имотът е ситуиран на 3ти жилищен етаж и разполага с площ 60кв.м, разгърната в следното разпределение: дневна с напълно оборудвана кухня, спалня, баня с тоалетна, тераса.

Апартаментът се продава с наличното обзавеждане.

Такса поддръжка – 315 евро на година.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2089612

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 67,340€
  • Size: 60 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас