Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 62 кв.м за 1226 €/кв.м

  • 76,000€
  • 1,226€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 62 кв.м за 1226 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 62 кв.м за 1226 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 62 кв.м за 1226 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 62 кв.м за 1226 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 62 кв.м за 1226 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 62 кв.м за 1226 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 76,000€
  • 1,226€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Kod #2359

Просторен апартамент в курорта Слънчев бряг. Двустайното жилище се намира в комплекс Маджестик на първата крайбрежна линия на морето.

Комплексът е модерна сграда с луксозна територия и уникален парков ландшафт. На територията: рецепция, лоби, ресторант, фитнес, барове, снек барове, конферентна зала, бизнес център, пералня, химическо чистене, рум сервиз, тенис корт, мини голф, сауна, СПА център, салон за красота, басейни, магазини и пералня. Акт 16.

Апартаментът с площ 62 кв.м. се намира на 6-ия етаж на сградата. Асансьор.

Разпределение: входно антре, голяма дневна с кухненски бокс, просторна спалня, баня с тоалетна, голям балкон. Гледка към Слънчев бряг и планина.

Жилището е обзаведено, оборудвано и готово за нанасяне.

Комплексът е сезонен.

Годишната такса за поддръжка е 12 евро/м2.

Идеален вариант за инвестиции!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 76,000€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 9
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: С преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас