Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 62 кв.м за 1299 €/кв.м

  • 80,500€
  • 1,298€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 80,500€
  • 1,298€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

Агенция за Недвижими имоти ЕЙ ЕНД ДИ ХОУМ – гр. Несебър, представя на вашето внимание, двустаен апартамент в новострояща се бутикова сграда в Слънчев бряг – в престижният „ EMILIA ROMANA CITY“, само на 10 минути от пясъчните дюни и плажа. Разположена е на тиха и спокойна улица, в близост до центъра на Слънчев бряг и същевременно в една от най-зелените му и спокойни части.

„EMILIA ROMANA CITY“, ще бъде малка бутикова сграда в градски стил, носеща духа и комфорта на дом в града и която ще разчупва стереотипа, че курортните имоти са само за летния сезон.

ЕМИЛИЯ РОМАНА ще CITY се намира:

– 10 метра от обществен парк;

– 300 метра от тенис училище;

– 300 метра от супермаркет;

– 250 метра от автобусна спирка

– 1 км до центъра на курорта

– 800 метра (10 мин. пеш) до плажа

– в радиус от 400 метра от комплекса има 4 паркови зони с множество атракции за деца.

Сградата ще разполага с :

19 апартамента

открит паркинг със възможност за закупуване на парко място

озеленена зона

охрана

Жилището е с площ от 55.60 кв.м. и е разположено на първи етаж, разпределението е както следва: една основна стая, която съчетава дневната зона и кухненски кът, една отделна спалня, баня със тоалетна и компактна тераса.

Апартаментите, ще бъдат завършени “до ключ”, като всеки собственик, ще има опция за луксозно обзавеждане и оборудване.

С възможност за разсрочено плащане с етапите на строителство: