Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 63 кв.м за 1084 €/кв.м

  • 68,250€
  • 1,083€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 63 кв.м за 1084 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 63 кв.м за 1084 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 63 кв.м за 1084 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 63 кв.м за 1084 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 63 кв.м за 1084 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 63 кв.м за 1084 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 2011
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 68,250€
  • 1,083€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 2011
  • Building Year

Description

Продавам апартаменти 1+1 в модерен жилищен комплекс, разположен в централната част на Слънчев бряг. Апартаментите се състоят от трапезария с кухненски бокс, спалня, санитарен възел, голяма удобна тераса. Комплексът е с много удобна локация до цялата курортна инфраструктура. Разстоянието до плажа е 350м. На пешеходно разстояние: магазини, ресторанти, кафенета, нощен живот, супермаркети, паркови алеи за разходка и др. Апартаментът се продава с мебели и техника, има голяма тераса. Ниска такса поддръжка. Акт 16 е наличен. #4445/

В продаже апартаменты 1+1 в современном жилом комплексе, расположенного в центральной части Солнечного Берега. Апартаменты состоят из столовой с кухонным блоком, спальни, ванной комнаты, большой удобной террасы. Комплекс имеет весьма удобное расположение рядом со всей курортной инфраструктурой. Расстояние до пляжа составляет 350 м. В шаговой доступности: магазины, рестораны, кафе, ночные заведения, супермаркеты, парковые аллеи для прогулок и прочее. Квартира продается с мебелью и техникой, есть большая терраса. Низкая такса поддержки. Имеется Акт 16. #4445

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 68,250€
  • Size: 63 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2011
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен