Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 66 кв.м за 1152 €/кв.м

  • 76,000€
  • 1,152€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 66 кв.м за 1152 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 66 кв.м за 1152 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 66 кв.м за 1152 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 66 кв.м за 1152 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 66 кв.м за 1152 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 66 кв.м за 1152 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 66 кв.м за 1152 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 66 кв.м за 1152 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 66 кв.м за 1152 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 66 кв.м за 1152 €/кв.м - Снимка #13
  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2015
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 76,000€
  • 1,152€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2015
  • Building Year

Description

Представяме за закупуване красив двустаен апартамент в Слънчев бряг. Нов ремонт и ново обзавеждане. Разпределение: коридор, просторна дневна с кухня и трапезария, спалня, баня с душ кабина, тераса. Имотът се намира в непосредствена близост до всички удобства. Сграда без данък поддръжка, в близост до Action Aquapark, ресторант „Джани“, „Вива Клиник“, супермаркет „ММ“. Акт 16, цена за домакинство #3455

Представляем к покупке прекрасную квартиру с одной спальней на Солнечном Берегу. Новый ремонт и новая мебель. Планировка: коридор, просторная гостиная с кухонной и обеденной зоной, спальня, санузел с душевой, терраса. Жилой дом, расположен в непосредственной близости ко всей необходимой инфраструктуре. Здание без таксы поддержки, вблизи от Action Aquapark, ресторана “Джанни”, “Вива клиник”, супермаркета “ММ”. Акт 16, бытовой тариф #3455

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 76,000€
  • Size: 66 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2015
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас