Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 69 кв.м за 1203 €/кв.м

  • 83,000€
  • 1,203€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 69 кв.м за 1203 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 69 кв.м за 1203 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 69
  • sqm
  • 2012
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 83,000€
  • 1,203€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 69
  • sqm
  • 2012
  • Building Year

Description

Просторен двустаен апартамент с фронтална гледка море и басейн, в целогодишен жилищен комплекс в Свети Влас. Нови мебели и уреди. Жилището е с удобно разпределение: дневна с кухненска част, спалня, коридор, баня с душ и тераса. Комплекс с басейн и детска площадка. Акт 16. №4389.

Просторная двухкомнатная квартира с фронтальным видом на море и бассейн, в круглогодичном жилом комплексе в Святом Власе. Новая мебель и техника. Квартира имеет удобную планировку: гостиная с кухонной зоной, спальня, коридор, санузел с душевой и балкон. Комплекс с бассейном и детской площадкой. Акт 16. #4389.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 83,000€
  • Size: 69 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2012
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас