Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 69 кв.м за 986 €/кв.м

  • 68,000€
  • 986€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 69 кв.м за 986 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 69 кв.м за 986 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 69 кв.м за 986 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 69 кв.м за 986 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 69 кв.м за 986 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 69 кв.м за 986 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 69
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 68,000€
  • 986€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 69
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Двустаен обзаведен апартамент за продажба в комплекс Меркурий 1 /Mercury 1/ 200 м. от топ център, 300 м. от пляжа в Слънчев бряг.

Просторен 2-стаен обзаведен апартамент за продажба на тихо място в целогодишен жилищен комплекс Меркурий 1 в централната част на Слънчев бряг, 200 м. от топ център и 200 м. от супермаркет Младост, 300 м. от пляжа. Апартаментът е идеален за целогодишно живене, летен отдих и отдаване под наем.

Състои се от:

-69.04 м2 чиста площ

-дневна с кухненски бокс и тераса;

-спалня със собствена баня с душ-кабина и тоалет,

– коридорна част с тоалетна;

-обслужване – 350 лв/година;

Удобства в комплекс Меркурий 1 /Mercury 1, Слънчев бряг:

-басейн;

-асансьор;

-магазини;

-паркинг

БЕЗ КОМИСИОН ОТ КУПУВАЧ!!! Kod # 1586

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 68,000€
  • Size: 69 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: Локално
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас