Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 72 кв.м за 973 €/кв.м

  • 70,000€
  • 972€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 72 кв.м за 973 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 72 кв.м за 973 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 72 кв.м за 973 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 72 кв.м за 973 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 72 кв.м за 973 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 72 кв.м за 973 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 72 кв.м за 973 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 72 кв.м за 973 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 72 кв.м за 973 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 72 кв.м за 973 €/кв.м - Снимка #13
  • Apartment
  • Property Type
  • 72
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 70,000€
  • 972€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 72
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Kod #1971

Предлагаме просторен обзаведен двустаен апартамент в к-с „Марак 2“ („Marack 2“), к.к. Слънчев бряг.

Жилището е с площ 72 кв.м и се намира на 6-и етаж.

Апартаментът се състои от: антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и душ кабина, тераса.

Жилището е напълно обзаведено и готово за нанасяне или за отдаване като инвестиционен имот.

Комплекс „Марак 2“ („Marack 2“) разполага с: денонощна охрана, видеонаблюдение, ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, паркинг, басейн с шезлонги около него.

Сградата има Акт. 16 и разрешение за ползване.

Такса поддъжка 10 евро/м2

Комплексът се намира на 700 метра от морето и е в близост до централната част на к.к. Слънчев бряг.

Около комплекса има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: супермаркети, магазини, аптека, ресторанти бързи хранения, плаж и други развлечения.

БЕЗ КОМИСИОН ОТ КУПУВАЧ!!!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 70,000€
  • Size: 72 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Локално
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас