Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 75 кв.м за 1060 €/кв.м

  • 79,500€
  • 1,060€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 75 кв.м за 1060 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 75 кв.м за 1060 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 75 кв.м за 1060 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 75 кв.м за 1060 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 75 кв.м за 1060 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 75 кв.м за 1060 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2009
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 79,500€
  • 1,060€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2009
  • Building Year

Description

Предлагаме просторен обзаведен двустаен апартамент в к-с „Кубан“ („Kuban“), к.к. Слънчев бряг.

Жилището е с площ 75 кв.м и се намира на 4-ти етаж.

Апартаментът се състои от: антре, просторен хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и вана, просторна тераса.

Жилището е напълно обзаведено и готово за нанасяне или за отдаване като инвестиционен имот.

Комплекс „Кубан“ („Kuban“) разполага с: денонощна охрана, видеонаблюдение, ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, паркинг, басейн с шезлонги около него, детска площадка, аквапарк, масажи, фитнес, ресторант, pool–бар и др.

Сградата има Акт. 16 и разрешение за ползване.

Сградата се поддържа.

Комплексът се намира на 250 метра от морето и е в централната част на к.к. Слънчев бряг.

Около комплекса има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: супермаркети, магазини, аптека, спирка на автобуса, ресторанти, бързи хранения, плаж и други развлечения.

Разполагаме с много и разнообразни имоти по цялото Черноморие. За повече информация, свържете се с нас!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 79,500€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2009
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход