Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 83 кв.м за 1151 €/кв.м

  • 95,495€
  • 1,151€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 83 кв.м за 1151 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 83 кв.м за 1151 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 83 кв.м за 1151 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 83
  • sqm
  • 2008
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 95,495€
  • 1,151€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 83
  • sqm
  • 2008
  • Building Year

Description

Предлагаме просторен обзаведен двустаен апартамент в к-с Сънрайс (Sunrise), к.к. Слънчев бряг.

Апартаментът е с площ от 82.68 кв.м и се намира на 2-ри етаж.

Жилището се състои от: хол с кухненски бокс, спалня, баня с душ и тоалетна, тераса с изглед към басейна.

Апартаментът е напълно обзаведен и готов за нанасяне или за отдаване като инвестиционен имот.

Комплекс Сънрайс (Sunrise) разполага с: денонощна охрана, ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, озеленени площи, басейн с шезлонги около него, кафе-ресторант и др.

Сградата има Акт. 16

Сградата се поддържа.

Комплексът се намира на 10 минути пешеходно разстояние от плажа. Сградата се намира на тихо и спокойно място, идеално за семейна почивка.

Около комплекса има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: супермаркети, магазини, ресторанти, плаж и други развлечения.

Разполагаме с много и разнообразни имоти по цялото Черноморие. За повече информация, свържете се с нас!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 95,495€
  • Size: 83 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2008
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City к.к. Слънчев бряг
  • Region Област Бургас
  • Country Bulgaria