Продава се Двустаен апартамент в к.к. Св.Св. Константин и Елена – 67 кв.м за 1821 €/кв.м

  • 122,000€
  • 1,821€/m²
Област Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена
Продава се Двустаен апартамент в к.к. Св.Св. Константин и Елена - 67 кв.м за 1821 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в к.к. Св.Св. Константин и Елена - 67 кв.м за 1821 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 67
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена
  • 122,000€
  • 1,821€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 67
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

HOLDING GROUP real estate представя на Вашето внимание чудесен тристаен апартамент с отлично разпределение. СТАРТИРАЛ ПРОЕКТ С МОДЕРЕН ДИЗАЙН! Местоположението е много атрактивно, поради разположението му в един от най-известните Варненски курорти к.к.Св.Св.Константини Елена и на пешеходно разстояние от плажната ивица. Гъвкави схеми на плащане! Възможност за покупка на паркомясто. Разполагаме и с други тристайни и двустайни жилища в сградата. Разпределението е следното: входно антре, просторна дневна с кухненска част, с достъп към голяма тераса, спалня с достъп към тераса, комбиниран санитарен възел и перално /килер/. Уют, спокойствие, тишина простор, зеленина и морски бриз.

Конструкцията на сградата ще бъде: Стоманобетонова, монолитна, с вертикално разположени носещи елементи. Ограждащите стени са двуслойни тухлени със слой външна топлоизолация. Преградните стени са единични плътни тухли. Сградата ще бъде с уникална архитектурна визия!

Предвидена е висококачествена фасадна мазилка, HPL плоскости и каменна облицовка около цоклите и някои елементи на сградата. Всички балкони и тераси са обезопасени със стъклени и метални парапети със 105 см височина. Предвидено е климатичните тела да се инсталират в специална ревизионна ниша зад метални рамки и да бъдат скрити.

Ще бъде монтирана висококачествена ПВЦ дограма с антрацитен цвят за да подхожда на цялостната архитектура.