Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Център – 63 кв.м за 1700 €/кв.м

  • 107,099€
  • 1,700€/m²
Област Кърджали, гр. Кърджали, Център
Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Център - 63 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Център - 63 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Център - 63 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Център - 63 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Център - 63 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Център - 63 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Център - 63 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Център - 63 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 1960
  • Building Year
For sale Agency
Област Кърджали, гр. Кърджали, Център
  • 107,099€
  • 1,700€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 1960
  • Building Year

Description

СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ!!! ТОП ЛОКАЦИЯ!!! ВТОРИ ЕТАЖ!!! Представяме на Вашето внимание 2-стаен апартамент със следното функционално разпределение: коридор, дневна, спалня, кухня и трапезария с излаз на тераса, склад и баня с тоалетна. Апартаментът е след основен ремонт и е напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство. Апартаментът се намира на изключително комуникативно място в идеалния център на гр. Кърджали, в непосредствена близост до училище, детска градина, дом на културата, паркове, магазини, спирки на градски транспорт и много други. За повече информация се обадете сега и цитирайте този код:1074

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 107,099€
  • Size: 63 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1960
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4