Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Възрожденци – 75 кв.м за 667 €/кв.м

  • 49,980€
  • 666€/m²
Област Кърджали, гр. Кърджали, Възрожденци
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1985
  • Building Year
For sale Private
Област Кърджали, гр. Кърджали, Възрожденци
  • 49,980€
  • 666€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1985
  • Building Year

Description

От собственик.Продава се панелен апартамент във централната част на възрожденци за инфо пишете на лс.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 49,980€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1985
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 7