Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Възрожденци – 84 кв.м за 715 €/кв.м

  • 60,000€
  • 714€/m²
Област Кърджали, гр. Кърджали, Възрожденци
Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Възрожденци - 84 кв.м за 715 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Възрожденци - 84 кв.м за 715 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Възрожденци - 84 кв.м за 715 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Възрожденци - 84 кв.м за 715 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Възрожденци - 84 кв.м за 715 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Възрожденци - 84 кв.м за 715 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Възрожденци - 84 кв.м за 715 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Възрожденци - 84 кв.м за 715 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в Кърджали, Възрожденци - 84 кв.м за 715 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 84
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Кърджали, гр. Кърджали, Възрожденци
  • 60,000€
  • 714€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 84
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

ТОП ЛОКАЦИЯ! НОВА СГРАДА! ИЗГОДНА ИНВЕСТИЦИЯ В НАЙ-ТЪРСЕНИЯ КВАРТАЛ!

Брокер Жокер има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент, разположен на първи жилищен етаж в модерна многофамилна сграда в кв. Възрожденци.

Имотът е с обща площ от 84,28 кв.м. и се намира в сграда с Акт 14, като завършване и издаване на Акт 16 се очаква до края на 2026 г.

Апартаментът предлага функционално и комфортно разпределение:

• входно антре

• просторна дневна с кухненски бокс и излаз на тераса

• спалня с излаз на тераса

• баня с тоалетна

Сградата е разположена на тихо и комуникативно място, в близост до детски градини, училища, магазини, аптеки, заведения, спирки на градски транспорт и други.

Имотът е подходящ както за лично ползване, така и като инвестиция с отлична възвръщаемост. Предоставя възможност за довършване по Ваш вкус и превръщането му в уютен дом, съобразен с индивидуалните Ви предпочитания.

За Ваше улеснение е приложена схема на имота.

При запитване, моля цитирайте кода: 1200

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 60,000€
  • Size: 84 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Кърджали
  • Region Област Кърджали