Продава се Двустаен апартамент в Кюстендил, Изток – 66 кв.м за 1198 €/кв.м

  • 79,050€
  • 1,197€/m²
Област Кюстендил, гр. Кюстендил, Изток
Продава се Двустаен апартамент в Кюстендил, Изток - 66 кв.м за 1198 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Кюстендил, Изток - 66 кв.м за 1198 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Кюстендил, Изток - 66 кв.м за 1198 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Кюстендил, Изток - 66 кв.м за 1198 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Кюстендил, Изток - 66 кв.м за 1198 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Кюстендил, Изток - 66 кв.м за 1198 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2015
  • Building Year
For sale Private
Област Кюстендил, гр. Кюстендил, Изток
  • 79,050€
  • 1,197€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2015
  • Building Year

Description

Продава се двустаен ново строителство с площ 66кв.м втори жилищен етаж, към имота получавате и 20кв.м терасата от снимките , която не влиза в квадратурата на самият имот! Видно от снимките апартаментът има нужда единствено от мебели! Възможност за закупуване и на гараж 19кв.м. Локация ул.Княз Богориди. Цена по договаряне! Телефон за контакт 08******43

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 79,050€
  • Size: 66 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2015
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4