Продава се Двустаен апартамент в Несебър – 59 кв.м за 1180 €/кв.м

  • 69,580€
  • 1,179€/m²
Област Бургас, гр. Несебър
Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 59 кв.м за 1180 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 59 кв.м за 1180 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 59 кв.м за 1180 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Несебър - 59 кв.м за 1180 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 59
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Несебър
  • 69,580€
  • 1,179€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 59
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Предлагаме нови жилищни сгради в Сарафово!

Предлагаме двустайни и тристайни апартаменти в Сарафово. Жилищният комплекс ще се състои от три самостоятелни жилищни сгради. Сградите са построени от най-качествени материали. Удобна локация, в новата част на квартала, като мястото е подходящо както за постоянно живеене, така и за инвестиция.

Апартаментът е с обща площ от 59,47 кв.м, на първи етаж и се състои от антре, всекидневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна, склад и собствен двор с отделен исход.

Жилището ще бъде издадено на тапа, с възможност за довършване до ключ. Има възможност за закупуване на паркомясто. Без такса поддръжка! Апартаменти се продава на ТАПа. Без комисиона от купувач.

Схема за плащане:

5000€ депозит

30% при ПД

30% при достигане на кота + 8.55

30% при Акт14

5% при Акт 15

5% при Акт 16

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 69,580€
  • Size: 59 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: В строеж
  • Преход: С преход
  • City Несебър
  • Region Област Бургас