Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Идеален център – 66 кв.м за 1523 €/кв.м

  • 100,500€
  • 1,523€/m²
Област Плевен, гр. Плевен, Идеален център
  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Private
Област Плевен, гр. Плевен, Идеален център
  • 100,500€
  • 1,523€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Допълнителна информация

Предлагаме двустаен апартамент за продажба с Акт 16 в комплекс “Хелена Резиденс” сграда Б, разположена в новия жилищен квартал “Хоризонт”. Сградата е с модерна визия в съседство до най-съвременният новостроящ се Студентски Кампус в България, със собствени зелени площи, беседки, асансьор, видео наблюдение, контрол на досъпа, бариери с ограничен достъп.

Имота е вътрешен със северозападно изложение, разположен на 3-ти жилищен етаж /4-ти етаж/, обща площ по нотариален акт 65,61 кв.м.

Разпределение: входно антре, хол с кухня и прилежаща тераса, баня с тоалетна, спалня.

В района се предвижда изграждането на детска градина, училище, магазини, клонове на банкови институции, паркове, велосипедни алеи и други. В близост са: Бургас Мол Плаза, LIDL, Декатлон, Kaufland, Технополис, Зора, Метро, Homemax, Университет “Проф. д-р Асен Златаров”, и други.

За оглед на имота и допълнителни въпроси се свържете на посочения телефон.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 100,500€
  • Size: 66 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 8
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Плевен
  • Region Област Плевен
  • Квартал Идеален център