Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Широк център – 65 кв.м за 1524 €/кв.м

  • 99,000€
  • 1,523€/m²
Област Плевен, гр. Плевен, Широк център
Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Широк център - 65 кв.м за 1524 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Широк център - 65 кв.м за 1524 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Плевен, Широк център - 65 кв.м за 1524 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 2014
  • Building Year
For sale Agency
Област Плевен, гр. Плевен, Широк център
  • 99,000€
  • 1,523€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 2014
  • Building Year

Description

Предлагаме апартамент ново строителство в малка кооперация до х-л Балкан, Медицински университет, и на минути пеша до Университетска болница “Г.Странски”, до търговски обекти, спирки на градски транспорт и други обекти които представляват интерес. Радполага с : Всекидвневна с кухненски тракт и тераса, спалня, баня и тоалетна, коридор, с западно изложение.Добре подържани общи части на входа, с контролиран достъп и паркинг за живущите. Изключително подходящ както за живеене, така и за инвестиция като най-търсена локация.

за огледи:08******08; 08******99 ;08******92

Екипът ни съдейства при преговорите между продавач и купувач, правим проверка и проследяваме историята на желания от Вас имот, съдействаме при нужда от кредитиране и набавянето на необходимите документи. Ние сме с Вас от първия оглед до изповядване на сделката пред нотариус.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 99,000€
  • Size: 65 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2014
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 5