Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски – 47 кв.м за 1437 €/кв.м

  • 67,500€
  • 1,436€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Христо Смирненски
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 47 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 47 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 47 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 47 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 47 кв.м за 1437 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 47
  • sqm
  • 1985
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Христо Смирненски
  • 67,500€
  • 1,436€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 47
  • sqm
  • 1985
  • Building Year

Description

Оферта 72528

Гарсониера за продажба в Христо Смирненски – идеалният избор за инвестиция или първи дом!

Търсиш жилище на стратегическа локация в Пловдив? Тази гарсониера ще бъде перфектният вариант за теб!

Отлична локация – близо до ключови транспортни връзки и удобства

Панелен блок с добре поддържани общи части

Етаж: 7 от 8, площ: 47 кв.м.

Апартаментът е за ремонт, което предоставя възможност за персонализиране на интериора

Цена: 67 500 евро

За повече информация и огледи, не се колебай да се свържеш с нас!

Не изпускай възможността да придобиеш апартамент в един от най-активните и търсени райони на града!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 67,500€
  • Size: 47 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1985
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 8