Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски – 60 кв.м за 1017 €/кв.м

  • 61,000€
  • 1,017€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Христо Смирненски
  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Христо Смирненски
  • 61,000€
  • 1,017€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

реф.12822 ДВУСТАЕН апартамент в новоизграждаща се сграда, разположена в предпочитан за живеене район, в квартал Христо Смирненски.Мястото е тихо и спокойно с бързи и удобни връзки до всяка точка на града.

Апартаментът е със следното разпределение: хол с трапезария и кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, складово помещение, входно антре и панорамна тераса.

Степен на завършване: стени-шпакловка, под-замазка, PVC дограма, входна блиндирана врата, ВИК до тапа, ел.инсталация до ключ.

Възможност за закупуване на гараж или паркомясто.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 61,000€
  • Size: 60 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5