Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски – 73 кв.м за 1220 €/кв.м

  • 89,060€
  • 1,220€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Христо Смирненски
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 73 кв.м за 1220 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 73 кв.м за 1220 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 73 кв.м за 1220 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Христо Смирненски
  • 89,060€
  • 1,220€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Компания за недвижими имоти ”Deluxe Homes” има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент ПРЕД АКТ 16 в един от най-перспективните райони на гр. Пловдив – кв. Христо Смирненски.

Разпределението включва: коридор, дневна с кухня и трапезария, спалня, баня с wc и балкон

Изложение: Югозапад

Предимства:

– Жилищен комплекс, в който можеш да намериш спокойствието на планината, удобството на хотела, но и да наречеш свой Дом. Изисканата му елегантност, лукс и високото му ниво на изпълнение го отличават от всеки друг комплекс.

– Сграда е със забележително нисък процент общи части 9-11%.

– Разполага с необходимия брой гаражи, подземни и надземни паркоместа, който могат да бъдат закупени.

– За по голямо удобство на живущите в сградата е предвидено да има фитнес, банков център, детски клуб, салон за красота, кафе-ресторант

Местоположение:

– Ситуиран в най-озеленения, престижен и предпочитан за живеене район на града – Парк „Отдих и Култура“. Величествената гледка към Родопите, емблематичния за града „Гребен Канал“, както и заобикалящата го гора създават специфичния и уникален характер на мястото.

– Отличната локация е в близост до търговски център Mall Plovdiv, училища, детски градини, хипермаркети и медицински центрове.

Доставяме резултатите, които сме обещали. Създаваме очаквания на клиентите си, които можем да посрещнем.

Инвестираме доверие, както в екипа си, така и в клиентите си.