Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски – 75 кв.м за 1667 €/кв.м

  • 125,000€
  • 1,667€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Христо Смирненски
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 75 кв.м за 1667 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 75 кв.м за 1667 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 75 кв.м за 1667 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 75 кв.м за 1667 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 75 кв.м за 1667 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски - 75 кв.м за 1667 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Христо Смирненски
  • 125,000€
  • 1,667€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

ДО КЛЮЧ !!! ГРЕБНА БАЗА!!! ДВУСТАЕН!!!

Представяме ви уникална възможност за закупуване на просторен и модерен апартамент, разположен в един от най-желаните и бързо развиващи се квартали в Пловдив – Парк Отдих и Култура. Този новопостроен квартал предлага удобство, комфорт и възможности за активен живот в обградената зона от зеленина и спокойствие.

Имота е със следното функционално разпределение- 75 кв.м., са разпределени между просторна дневна, уютна спалня, кухненски кът, баня и тоалетна;

модерно изпълнение и внимание към всеки детайл;

Без обзавеждане, което предоставя възможност за персонализация според вашите предпочитания и стил;

Балкон, от който можете да се насладите на изглед към зеленина и спокойствието на квартала.

Близост до паркове и зелени площи, които предлагат възможности за отдих и почивка.

Лесен достъп до градски транспорт, магазини, ресторанти и други удобства;

Бърз достъп до центъра на града и основните пътни артерии.

Не изпускайте възможността да притежавате своя собствен уютен кът в един от най-привлекателните квартали на Пловдив. За допълнителна информация и огледи, свържете се с нас и цитирайте следния код 3940

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 125,000€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2023
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти