Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Христо Смирненски – 95 кв.м за 1218 €/кв.м

  • 115,700€
  • 1,218€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Христо Смирненски
  • Apartment
  • Property Type
  • 95
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Христо Смирненски
  • 115,700€
  • 1,218€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 95
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Компания Х представя на Вашето внимание двустаен апартамент в Христо Смирненски.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: На главен път в любимият както за живеене, така и за инвестиция с цел отдавване под наем квартал Христо Смирненски.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Разполага с площ от 95кв.м., разгърната в следното функционално разпределение: хол с всекидневна и кухненски кът, спалня, антре, баня с тоалетна и голяма тераса, която заобикаля апартамента.

СЪСТОЯНИЕ: С акт 15 към май 2025г, в неголяма бутикова сграда с по 3 апартамента на етаж.

С възможност за закупуване на гараж или паркомясто!

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Нужен Ви е кодът към имота: 82982

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 115,700€
  • Size: 95 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 6-ти