Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Изгрев – 205 кв.м за 626 €/кв.м

  • 128,170€
  • 625€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Изгрев
  • Apartment
  • Property Type
  • 205
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Изгрев
  • 128,170€
  • 625€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 205
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Компания Х представя на Вашето внимание тристаен апартамент в Изгрев.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Кварталът Изгрев често се намира в близост до центъра на града или до важни транспортни възли. Това прави достъпа до градските удобства, културни обекти, магазини и заведения удобен и лесен. По общо правило, кварталите като Изгрев са известни със своята безопасност и сигурност. Това често е важно за семейства с деца или за хора, които ценят спокойствието и сигурността на мястото, където живеят.

СТРОИТЕЛСТВО: Рзположен на 3-ти етаж в сграда с модерен дизайн, построена през 2024 година. Апартаментът впечатлява със светлина и пространство.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Жилището разполага с площ от 105 кв.м., състои се от дневна и трапезария, две спални, баня и тоалетна,тоалетна, тераса.

СЪСТОЯНИЕ: Жилището се предлага на шпакловка и замазка, което дава възможност на новите собственици да създадат своя нов ДОМ, придавайки му индивидуалност и стил. Заповядайте да Ви го покажем.

Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене.Свържете се с нас на 088777990 или на 08******90 и цитирайте кода към имота:425-15497