Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка – 60 кв.м за 1584 €/кв.м

  • 95,000€
  • 1,583€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кършияка
  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кършияка
  • 95,000€
  • 1,583€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

За повече информация моля свържете с нас на посочения телефонен номер

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 95,000€
  • Size: 60 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 12-ти
  • Total Floors: 12