Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка – 70 кв.м за 1358 €/кв.м

  • 95,000€
  • 1,357€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кършияка
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 70 кв.м за 1358 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 70 кв.м за 1358 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 70 кв.м за 1358 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кършияка - 70 кв.м за 1358 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 1984
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кършияка
  • 95,000€
  • 1,357€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 1984
  • Building Year

Description

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание двустаен апартамент в кв. Kършияка.

В близост са разположени търговски обекти, спирки на градски транспорт,детски градини, училища.

Апартаментът е ситуиран на 1-ри жилищен етаж и разполага с обща площ от 70 кв.м., разгърната в следното практично разпределение: антре, хол, спалня, кухня, две тераси, баня с тоалетна.

Имотът се нуждае от освежителен ремонт и подобрения след които ще придобие мечтаният от Вас вид!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер:63154.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 95,000€
  • Size: 70 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1984
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: ЕПК
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 5