Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж – 100 кв.м за 1023 €/кв.м

  • 102,246€
  • 1,022€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • 102,246€
  • 1,022€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ДВОР И ПАРКОМЯСТО

ГР. ПЛОВДИВ, КВ. КЮЧУК ПАРИЖ

С АКТ 16

ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР – БЕЗ КОМИСИОНА

Предлагаме ви двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда.

Състои се от дневна, спалня, баня с тоалетна и 39 кв.м. двор.

Дворът ще е разделен на паркомясто и озеленена част.

Южно изложение.

Намира се в кв. Кючук Париж, до училище ‘Константин Величков’, прекрасно място за живеене.

Възможност за банково кредитиране !

Качествено строителство от фирма с дългогодишен опит !

Цена -102 246 евро

08******26 08******16

08******00

www.in-borsa.com

Агенцията предлага ИЗЦЯЛО БЕЗПЛАТНО СЪТРУДНИЧЕСТВО ПРИ БАНКОВО КРЕДИТИРАНЕ С ВСИЧКИ ВОДЕЩИ БАНКИ.

-Изготвяне на всички документи за ПОКУПКО-ПРОДАЖБА на недвижими имоти!

-ЮРИДИЧЕСКИ УСЛУГИ.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 102,246€
  • Size: 100 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 6