Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж – 67 кв.м за 986 €/кв.м

  • 65,999€
  • 985€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • Apartment
  • Property Type
  • 67
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • 65,999€
  • 985€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 67
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Реф. номер:490

ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ / АКТ 14 / КВ. ЮЖЕН

Предлагаме Ви ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ в новоизграждаща се сграда с акт 14 в един от предпочитаните райони за живеене в града.

Основни характеристики:

-Площ- 67кв.м РЗП 56кв.м

-Разпределение- хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, входно антре, килер и тераса.

-Вид строителство- нова тухлена сграда 2025г.

-Етажност- 5ти етаж от 6 (асансьор)

Жилището ще се издаде до степен на завършрност шпакловка и замазка, ВиК до тапа и ЕЛ инсталация до ключ, което Ви дава чудесната възможност да го довършите и обзаведете по Ваш собствен вкус и желание.

Локация: Намира се на много тиха и спокойна локация, но същевременно много комуникативна в близост до всичко необходимо за спокоен начин на живот.

За повече информация и организиране на огледи, моля, свържете се с нас на посочения номер, като ще Ви е необходим следният референтен номер: 490

Лайт Хоум имоти е доверен партньор на най-големите банкови институции в страната и съдейства за преференциални условия при нужда от кредитиране. Ще получите юридическо съдействие през целия процес на сделката, както и съдействие при подготовка, подаване и получаване на всички необходими документи за сделката.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 65,999€
  • Size: 67 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale