Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж – 68 кв.м за 2400 €/кв.м

  • 163,200€
  • 2,400€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 68 кв.м за 2400 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 68 кв.м за 2400 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 68 кв.м за 2400 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 68 кв.м за 2400 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 68 кв.м за 2400 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 68 кв.м за 2400 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 68 кв.м за 2400 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • 163,200€
  • 2,400€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

Реф. номер: 2706

ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ! ОТРЕМОНТИРАН ДО КЛЮЧ

Предлагаме Ви за покупка двустаен апартамент отремонтиран до ключ в Южен!

Основни характеристики на имота:

– Площ: 68кв.м.

– Разпределение: Просторен хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, мокро помещение, входно антре и тераса.

– Етажност: 7ти етаж от 7 (асансьор)

– Изложение: Юг, Изток

– Вид строителство: тухла 2023г.

Състояние на имота: Жилището се продава отремонтирано до ключ, което Ви дава чудесната възможност бързо и с малко труд да се нанесете в новият си дом. Идеален както за ново жилище така и с цел инвестиция и отдаване под наем.

Локация: Намира се на комуникативна локация, в близост до детски градини, училища, спирки на градския транспорт която и всичко необходимо за вас и вашето семейсто.

За повече информация и организиране на огледи, моля, свържете се с нас на посочения номер, като ще Ви е необходим следният референтен номер: 2706

Лайт Хоум имоти е доверен партньор на най-големите банкови институции в страната и съдейства за преференциални условия при нужда от кредитиране. Ще получите юридическо съдействие през целия процес на сделката, както и съдействие при подготовка, подаване и получаване на всички необходими документи за сделката.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 163,200€
  • Size: 68 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2023